Kõigest 16 km. kaugusel Kuressaarest Järve külas Mändjala-Järve supelranna vahetus läheduses keset kaunist männimetsa asub üksik talu- Järve turismitalu.
Kauni männimetsa puhas õhk, merekohin, linnulaul, merevesi ja liivarand ning muidugi ka talutoit on see, mis tänapäeva kiirel ajastul aitab linnamehel jõuvarusid taastada. Asume kõigest 500 meetrise jalutuskäigu kaugusel suviti populaarsest Järve supelrannast, kuid samas algavad talu õuest suurepärased metsateed, mis pakuvad rohkeid elamusi marja-, seene- ja loodusesõbrale.

Külalistemaja7

Järve turismitalu külalistemaja on 1999. aastal valminud puitmaja. Maja sisustusest leiad kõikjal naturaalset puitu, rohkesti jahitrofeesid ja looduslähedust. Majas on kokku neli väljaüüritavat tuba. Majas leidub veel saun, puhke- ja söögiruum kuni 24-le inimesele. Tubades ja maja ümbruses WiFi. Toitlustamist (ka metsloomalihast õhtusööke) võimalik ette tellida. Maja ees on romantiline õuekamin ja loomulikult grillimiseks vajalikud vahendid, mis soojadel suveõhtutel mõnusat olemist pakuvad . Lähemalt vaata Majutus/külalistemaja

Puhkemajad

Meil on kaks perepuhkuseks mõeldud käsitsiraiutud palkmaja.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Majad asuvad külalistemajast umbes 250 meetri kaugusel männimetsas. Suurepärsest liivarannast on puhkemajad 300-350 meetri kaugusel. Alumisel korrusel asuvad kaminaruum-elutuba, kööginurk ja puuküttega saun, duss , WC ja terass. Teisel korrusel magamisruumid kuni viiele inimesele. Maksimaalselt mahutab maja 8 inimest.

 

 

 

 

Samuti üürimeait2 omaette majana välja aidamaja mis asub talu hoovis.

Aidamajas on miniköök, dušš, WC, teler. Majas on kaks eraldi ruumi kus      magamiskohti maksimaalselt kuuele inimesele.

Puhkemajadest vaata lähemalt Majutus/puhkemajad

 

 

 

Kämpingmajutus

Majast sadakond meetrit eemal asub kaks kuni neljakohalist kämpingmaja.oue

Piisav kaugus majakeste vahel tagab seltskonnale privaatse olemise. Majakeste juurde on toodud külmaveekraanid ja oma grillimisalus. Majades on ka elekter. Läheduses on kuivkäimla. Ka auto saab parkida päris kämpingu kõrvale.

Omaette vaatamisväärsus on rohkete jahitrofeede ja nahkadega kaunistatud püstkoja stiilis grillmaja. Keskel asub lahtine tulekolle, kus on mõnus grillida või muidu tule ümber istuda.
Grillmaja mahutab kuni 25 inimest istuma ja kui keegi otsib romantilist öömaja, siis kuni viis inimest võivad uinuda lõkke ääres. Koda on soojustatud mis võimaldab selle kasutamist aastaringselt. Kõrval ka külm vesi ja DC. Vaata lähemalt Majutus/kämpingud

Talus on ka  sõbralikud šoti mägiveised ja mitmeid väikeloomi ja linde. Talu külalistel on võimalus neid käega katsuda, sööta ja pildistada.

Kõikide külaliste käsutuses on õuekamin, kalasuitsutamisahi, palliplats, erinevad istumispaigad, lastele kiiged, lauamängud, petang . Igale seltskonnale jätkub grillimisaluseid kui on soovi lõket teha. Saab ka laenata õhupüssi, vibu ja jalgrattaid.

 

Järve turismitalu, Järve küla,
Salme vald, 93271, Saare mk, ESTONIA
GSM  +372 50 16 853
e-mail: info@jarvetalu.ee