Järve turismitalu külalistemaja on 1999 valminud puitmaja.  Maja viimistluses leiad kõikjal naturaalset puitu, rohkesti jahitrofeesid ja looduslähedast viimistlust.

Majas ja lähiümbruses WiFi.

Majas on kokku kolm väljaüüritavat tuba:

Peretuba lux on eraldi sissepääsuga tuba külalistemajas.

Vanaaegse viimistlusega toas on lai voodi, kitsas voodi ja lahtikäiv diivan. Kööginurk kus on külmkapp, väike pliit, veekeetja ja sööginõud neljale. Samuti on toas TV, dušš ja wc.

Tänu eraldi sissekäigule on tagatud privaatsus ja omaette olemine. Sobib suurepäraselt perede majutamiseks.

Teise korruse toad.

Maja teisel korrusel on üks suur peretuba, kus on lai voodi ja neli kitsast voodit. Sobib suurepäraselt suurematele peredele või seltskonna majutamiseks. Toas dussinurk.

Lisaks on teisel korrusel kaks tuba, kus on lai voodi ja üks või kaks kitsast voodit. Vajadusel lisavoodi võimalus. Kõikides tubades on dussinurk, soe ja külm vesi. Tualetid asuvad koridoris. Külaliste kasutada teise korruse koridoris olev külmkapp.

Majas leidub veel saun, puhke- ja söögiruum kuni 24-le inimesele. Toitlustamist (ka metsloomalihast õhtusööke) võimalik ette tellida.

Maja ees on romantiline õuekamin ja loomulikult grillimiseks vajalikud vahendid, mis soojadel suveõhtutel mõnusat olemist  pakuvad .

Hinnad:

lux tuba kuni 2 inimest 50.-EUR/tuba/öö

kahene tuba 32.-EUR/tuba/öö

üksinda kaheinimese toas 25.-EUR

lisainimeselt tubades 10.-EUR/inimene/öö

Lapsed 3 – 12. aastat 7.-EUR/inimene/öö

 

Järve turismitalu, Järve küla,
Salme vald, 93271, Saare mk, ESTONIA
GSM +372 52 09 181
e-mail: info@jarvetalu.ee